BİLGİ İSTE

İSPANYA’DA DİL EĞİTİMİ

DİL OKULLARI

Dünya’da en yaygın kullanılan diller arasında ilk sıraları İngilizce ve İspanyolca çeker. Özellikle Güney Amerika’da Brezilya haricindeki tüm ülkelerin ana dilinin İspanyolca olması ve bu ülkelerden Amerika’ya gerçekleşen büyük göçler sebebi ile hiç İngilizce bilmeden sadece İspanyolca ile Amerika’da hayatınızı sürdürmeniz dahi mümkündür. Brezilya’nın konuştuğu Portekiz dili ise İspanyolcaya yakın bir dildir ve İspanyolcaya hakim birisi kolaylıkla Portekizce öğrenebilir. Yani, iyi bir İspanyolca ile dünyanın birçok yeri ile iletişime geçmeniz, hatta orada yaşayabilmeniz söz konusudur. Ayrıca bu kadar popüler bir dünya dili olmasına rağmen ülkemizde çok fazla rağbet görmemiş olması, İspanyolca bilenler için kariyerlerinde büyük avantaj sağlayacaktır.

Dil eğitimleriniz için bütçenize ve zamanınıza göre programlar mevcuttur. Detaylı bilgi için dilediğiniz zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Genel olarak İspanyolca eğitim programları:
  • Genel İspanyolca: iyi derecede İspanyolca seviyesine sahip olmaya odaklanmış bu programda genel konuşma ve anlamaya yöneliktir
  • Yoğun İspanyolca: yoğunlaştırılmış dil programı. Sınıf içi-sınıf dışı eğitim, tartışma grupları, dil laboratuarları içerir.
  • İş İspanyolcası: belirli iş alanlarına hitap edeni programdır
  • Akademik İspanyolca: lisans ve yüksek lisans için gerekli İspanyolca düzeyine yönelik programlardır
  • Sınavlara hazırlık: üniversite veya yüksek lisans için gerekli sınavlara hazırlanma amaçlıdır
İspanya’da eğitim kurumları devlet destekli olduğu için hem kaliteli hem de oldukça uygundur. Dil eğitiminin ardından lisans veya yüksek lisans ile çok kaliteli ve prestijli bir eğitim almak mümkündür.

İspanya’da anlaşmalı olduğumuz dil okulları ve fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konaklama

İspanya’da konaklama fiyatları seçilen şehire göre değişiklik göstermektedir. Aile yanı ya da öğrenci yurtlarında konaklama seçenekleri arasından kendilerine en uygun olanı seçecek öğrenciler, eğitim alacakları şehiri seçtikten sonra konaklama bütçeleri hakkında detaylı bilgi alabilmektedir. Must-Go Yurtdışı Eğitim olarak İspanyolcayı hızlı bir şekilde öğrenmek ve İspanyol kültürünü yakından tanımak isteyenlere aile yanı konaklama seçeneğini önermekteyiz. Aile yanı konaklamalar yurt konaklamalarına göre daha uygun fiyatlı olmakta ve öğrenciler ev konforundan uzak kalmamaktadır.