BİLGİ İSTE

BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

Yurtdışında eğitim ve yaşam, çoğu kişi için hayatlarında ilk kez gerçekleştirecekleri tecrübelerdendir. Bu tecrübeye başlamadan önceki dönemde zaman ve maliyet açısından hesapların yapılacağı, önemli kararların alınacağı zor bir süreç başlar. Bu konuda size ancak konusunda uzman ve deneyimli yurtdışı eğitim danışmanları yardımcı olabilir.

Tamamı yurtdışında eğitim almış ve yaşamış olan kurucu ve çalışanları ile, eğitimini yurtdışında sürdürmek isteyen öğrencilerin, seyahatleri öncesinde ve sonrasında, ihtiyaç duydukları her konuda bireysel danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

MUST-GO , eğitime verdiği değeri konusunda uzman ve ödüllü dil okulu , yaz okulu, üniversite ve kolej gruplarını titiz bir çalışma sonucunda binlerce eğitim kurumu arasından seçerek göstermiştir.

Yurtdışındaki dil okullarımızın tamamı ulusal ve uluslararası akreditasyona sahip, kaliteli ve prestijli eğitim kurumlarıdır. Temsilciliğini yaptığımız İngiltere dil okulları British Council ve English UK, Amerika dil okulları ACCET, Kanada dil okulları Languages Canada, Avustralya dil okulları NEAS, Malta dil okulları FELTOM, İrlanda dil okulları ACELS, Güney Afrika dil okulları EduSA tarafından onaylıdır.

MUST-GO Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Almanya, Amerika, Avusturalya, Fransa, İngiltere, İrlanda, İspanya, İtalya, Kanada , Macaristan, Malta,Hollanda , Polonya ve Yeni Zelanda olmak üzere toplam 14 ülkede danışmanlık hizmeti vermektedir. Ekibimiz kulaktan dolma bilgilerle değil, bizzat yurtdışında yaşam şartlarını tecrübe etmiş ve hala zaman zaman etmekte olan, son derece bilinçli ve deneyimli eğitim danışmanlarından oluşmaktadır.

MUST-GO olarak ; okul seçiminden başvuruya, evrak takibinden vize alımına, uçak biletinden konaklamaya ve daha birçok konuda yurtdışında öğrenim görmek isteyen öğrencilerimize bütün olanaklarımızı kullanarak alabilecekleri en iyi hizmeti sunuyoruz. Öğrencilerimizin aldığı bu hizmetler onların yurtdışına öğrenim görmeye gitmeleriyle son bulmuyor. Bir aile gibi her ihtiyaç duyduklarında, her zaman yanlarında olduğumuz gibi, danışmanlarımızın, öğrencilerimizin gittiği ülkelere düzenli ziyaretleriyle de onlara yakından destek oluyoruz.

Hizmetlerimiz;
  • Dil Okulları
  • Liseler
  • Üniversiteler
  • Sertifika / Diploma Programları
  • Master / Yüksek Lisans
  • Yaz Kampları
  • Vize işlemleri
  • Konaklama işlemleri
Yurtdışında eğitim planlarınızı sizden dinlemek ve bu alanda sizlere bilgi ve tecrübelerimizi aktarmak adına sizleri de Must-Go Yurt Dışı Eğitim'de görmekten mutluluk duyacağız.

Bizden Kareler