BİLGİ İSTE

KANADA

SERTİFİKA VE DİPLOMA

Yurtdışında üniversite eğitimi almak yada mesleki sertifika ve diploma programlarından mezun olmak, profesyonel iş hayatında önemli rol oynar. Kanada'da lisans ve yüksek lisans eğitimi oldukça üst seviyelerdedir.

Lisans ve yüksek lisans programlarının eğitim ücreti yüksek ve öğrenci kayıt koşulları zorlayıcı olabilir. Sertifika ve Diploma Programları lisans ve yüksek lisans programlarına kıyasla daha makul maliyetlerde olup, giriş koşulları diğer programlardan daha esnektir.

Öğrenciler sertifika ve diploma programlarında daha çok IT, İşletme, ve Turizm gibi yaygın olan bölümleri tercih etmektedir.

Sertifika ve diploma programları teorik ve mesleki uygulama ağırlıklı olduğundan birçok kolej ücretli staj ve OPT imkanı ile çalışma şansı sunar.6 ay ile 2 yıl arasında değişen sertifika ve diploma programları öğrencilerin mezuniyet sonrasında iş hayatına atılması için büyük bir olanak.

Kanada'nın eşsiz doğası, yüksek hayat standartları, eğitim ve kültür imkanları birçok uluslararası öğrencinin Kanada'yı seçmesinde de büyük rol oynar.Kanada'da sertifika ve diploma programları hakkında detaylı bilgi almak için danışmanlarımızı arayabillirsiniz.
BİLGİ ALMAK İÇİN FORMU DOLDURUP GÖNDERİN, SİZİ ARAYALIM!
VİDEO
FOTOĞRAF
  • Sertifika ve Diploma
  • Sertifika ve Diploma
  • Sertifika ve Diploma